Web sitemizin güncellenme işlemleri devam etmektedir.

KULLANIM POLİTİKASI

Boğaziçi Üniversitesi bu ağ üzerindeki bilgilerin tamamını eksiksiz bir şekilde sağlanmasını hedeflemektedir; ancak, her türlü içerik olduğu gibi, herhangi bir zımni veya aleni teminat sağlanmadan temin edilmektedir. Boğaziçi Üniversitesi bu ağ üzerindeki herhangi bir bilginin mutlak bir şekilde doğru veya güncel olduğunu garanti edememektedir. Hiçbir hak ileri sürülemez. Boğaziçi Üniversitesi, bu ağ üzerinde sağlanan bilgilerden kaynaklı dolaylı veya doğrudan yaşanmış kayıp veya zarar için sorumluluk kabul etmemektedir. Bu ağa ulaşmanın ve bu ağ üzerinde bulunan içeriklerin kullanılmasından doğan sonuçlar tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

Bu ağ üzerinde sunulmuş içerikler yalnızca bilgi sağlama amaçlıdır. Doğrulamaya ihtiyaç duyulduğunda ilgili kişi Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'ne danışmalıdır. Boğaziçi Üniversitesi haber verme zorunluluğu olmadan içerikleri, düzenlemeleri ve kişileri kaldırma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Sayfa yazarlarının görüş ve fikirleri birebir Boğaziçi Üniversitesi'nin görüş ve fikirlerini yansıtmak veya iletmek durumunda değildir. Boğaziçi Üniversitesi sunulan bir hizmet olarak dış ortamdaki internet sitelerine bağlantı sağlamış bulunmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi bağlantı sağlamış olduğu internet siteleri için bir teminat vermemektedir ve söz konusu sitelerin güvenilirliği veya tutarlılığı ile ilgili hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Telif Hakları

Bu ağdaki tüm sayfalar: Telif hakları © 2008 Boğaziçi Üniveristesi, İşletme Bölümü. Bu ağ üzerindeki WWW bağlantılı sayfaların hiçbir kısmı hiçbir formatta Boğaziçi Üniversitesi'nin yazılı izni olmadan, kişisel kullanımın yasal olduğu durumlar haricinde, çoğaltılamaz.